OZONOWANIE

W naszych placówkach można również zostawić rzeczy do dezynfekcji odgrzybienia,pozbycia się roztoczy, bakterii oraz wszelakich nieprzyjemnych zapachów z zastosowaniem najnowszej technologi z użyciem ozonu.

Odgrzybianie - likwidacja roztoczy i wszelakich bakteri. Jako pierwsi wprowadzamy usługę ozonowania garderoby oraz róznych rzeczy codziennego użytku takich jak:

OZON O3 tritlen - to nietrwała alotropowa odmiana tlenu.

Ozon jest niebieskawym gazem o specyficznej ostrej woni. Jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych posiadającym unikalne właściwości aseptyczne - bakteriobójcze, grzybobójcze, silnie utleniające. Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.

W stanie naturalnym występuje w górnej warstwie atmosfery, tworząc ochronę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wytwarza się podczas wyładowań elektrycznych (stąd przyjemny zapach po burzy), oraz podczas elektrolizy wody. W temperaturze poniżej -112.3 stopni Celsjusza ozon ulega skraplaniu, przyjmując formę niebieskiej cieczy.

Profesjonalnie przeprowadzone ozonowanie jest w pełni bezpiecznym, ekologicznym oraz skutecznym i nowoczesnym sposobem na odkażenie wnętrz pomieszczeń, aut i innych. Ozon wykazuje dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka, m.in. redukcję ognisk zapalnych, oczyszczanie tętnic i żył, stabilizację poziomu produkcji enzymów oraz hormonów, utlenianie toksyn, pobudzenie układu immunologicznego.

Ozon wykazuje silne i skuteczne właściwości, usuwające: grzyby, pleśnie, roztocza, bakterie i wirusy. Likwiduje również w 99% nieprzyjemne wonie, takie jak zapachy stęchlizny, odzwierzęce, po pożarach, potu i inne, zamiast je tylko maskować.

Proces ozonowania wykorzystywany jest również w oczyszczalniach ścieków miejskich oraz produkcji wody pitnej. Powoli staje się niezastąpiony w przetwórstwie spożywczym. Pozwala na zapewnienie czystości mikrobiologicznej produktów, takich jak mięsa, warzywa, owoce i inne, nie wpływając na poziom ich wartości odżywczych oraz jest w pełni bezpieczny dla organizmu człowieka.

Zastosowania ozonu są nieograniczone, jednakże wśród niezliczonych funkcji, najważniejszą zawsze będzie zachowanie czystości i bezpieczeństwa w naszym otoczeniu.

Deodoryzacja ozonem likwiduje odory powstałe na skutek:

Oznonowanie przyjazne dla alegrików! Zabiegi ozonowania pozwala pozbyć się wszelkich alergenów, niszczy roztocza, grzyby, pleśń dzięki czemu alergicy mogą bez bezpiecznie korzystać z tej formy dezynsekcji.

< Powrót